KONST / Litografier / Färglitografier 12429463
nr 1242 9463
Vytautas Kasiulis
(1918-1995)
Färglitografier, 2 st, Vytautas Kasiulis (1918-1995), hus, signerad, 225-upplaga. Bladets mått: 23x18 cm
Utrop:
800 kr
Såld:
350 kr
måndag 18 mars 2019
kl 20:09:33
18/3 15:53:04
300 kr
18/3 19:30:26
18 mar
Lis Husberg (f. 1920)